(098) 066-00-77 (098) 066-00-55 (098) 066-00-44

Двигун Parsun F2.6BMS

Промо-код на знижку 5% за відгук!
15120.00 грн
Є в наявності

Виробник: Parsun
Код Товару: F2.6BMS
Ємність паливного бака, л.: 1.2
Діаметр циліндра x хід поршня, мм: 54x31.5
Загальна висота (мм): 1013
Загальна ширина (мм): 343
Кількість циліндрів: 1
Максимальні обороти, об / хв: 5250-5750
Обороти на холостому ходу, об / хв: 1800-2000
Передачі: F - N
Потужність, к.с.: 1.9(2.6)
Робочий об'єм, куб.см.: 72
Розмір гвинта, дюйм: 3-7 1/4 х 6
Рульова система: румпельна
Система запалювання: TCI
Система запуску: ручна
Тип двигуна: 4-х тактний
Вага (кг): 18

Опис Двигун Parsun F2.6BMS

Вже досить відомі у всьому світі підвісні човнові мотори бренду Parsun (у перекладі - Вітрило) завоювали ринок своєю надійністю і якістю. Багато в чому їх популярність ще пов'язана з тим, що вони за багатьма параметрами і технічними характеристиками аналогічні японським човновим моторам фірми Ямаха. При цьому мотори Parsun недорогі, порівняно з багатьма моделями цього класу.

Двигуни Parsun зараз широко представлені і на Українському ринку в адаптованому варіанті для місцевих умов. Човнові підвісні мотори Parsun F2.6BMS знаходяться в списку одних з найбільш купуємих, оскільки якість їх не поступається подібній продукції провідних світових виробників. На усі мотори Parsun надається офіційна гарантія.

Відмітними особливостями цих двигунів можна назвати, окрім доступної ціни і якості, ще і можливість їх використання майже на усіх водоймах: річках, озерах, великих ставках, водосховищах. Ці двигуни малошумні, прості в запуску і управлінні. Їх можна поставити на невеликі маломірні судна, ялики, байдарки, каное, навіть - на рибальські плоскодонки з обладнаним транцем.

Як і інші моделі цього класу, підвісний човновий мотор Parsun F2.6 BMS компактний в габаритах і легкий. Він зручний при перевезенні на самих невеликих транспортних засобах, оскільки поміститься у багажник практично будь-якого автомобіля.

Як уже згадувалося, цей мотор нічим не поступається за своєю якістю продукції відомих світових брендів. У нім вдало сполучені такі компоненти, як вигідне поєднання малої ваги і потужності. Електронне запалення служить для швидкого запуску двигуна і економічної його роботи.

Поворотна ручка газу, з можливістю розвороту на 360 градусів, сприяє швидкому і безпечному маневруванню. У двигуні є термостат, що дозволяє контролювати водяне охолодження і підтримувати стабільну температуру двигуна.

Щоб уникнути різних аварійних ситуацій, в комплекті є шнур для швидкого виключення двигуна. Алюмінієвий гвинт не схильний до шкідливих впливів корозії і надійний в роботі. Механізм трансмісії, що складається з двох східців, дозволяє повертати двигун на 360 градусів.

Індикатор рівня олії зручно доступний. Паливний бак, вбудований в двигун вміщує 1,2л бензину. Як і більшість двигунів Parsun, цей мотор виконаний з антикорозійних матеріалів. Забезпечений захистом від вібрації і запуску двигуна при включеній передачі.

Видалення вихлопних газів робиться через гвинт. Мотор Parsun F2.6 BMS дозволяє маломірному судну рухатися по мілководдях. Двигун відрізняється незначним викидом шкідливих речовин. Підводячи підсумок, можна сказати, що двигун Parsun F2.6BMS є золотою серединою, при виборі недорого двотактного мотора, потужністю 2.6 к.с.

Характеристики Двигун Parsun F2.6BMS

Ємність паливного бака, л. 1.2
Діаметр циліндра x хід поршня, мм 54x31.5
Загальна висота (мм) 1013
Загальна ширина (мм) 343
Кількість циліндрів 1
Максимальні обороти, об / хв 5250-5750
Обороти на холостому ходу, об / хв 1800-2000
Передачі F - N
Потужність, к.с. 1.9(2.6)
Робочий об'єм, куб.см. 72
Розмір гвинта, дюйм 3-7 1/4 х 6
Рульова система румпельна
Система запалювання TCI
Система запуску ручна
Тип двигуна 4-х тактний
Вага (кг) 18

Відгуки Двигун Parsun F2.6BMS

Ніхто не залишив свій відгук про цей товар. Якщо у вас є опит використання даного товару, або ви купили його у нас, будь ласка приділіть хвилинку, залиште свій відгук!