(098) 066-00-77 (098) 066-00-55 (098) 066-00-44

Спінінг Major Craft AIRock AR - S762M

Промо-код на знижку 5% за відгук!
8604.90 грн
Закінчується

Виробник: Major Craft
Код Товару: AIRock
Вага (г): 89
Довжина (см): 229
Кількість секцій: 2
Кільця: Fuji SiC Ti
Матеріал рукояті: EVA
Потужність: Ultra Light
Строй: Ex-Fast
Тест (г): 0.5 - 5
Тест по шнуру (lb): 1 - 5
Тест по шнуру (PE): 0.2 - 0.3
Тип вершинки: Solid Tip

Опис Спінінг Major Craft AIRock AR - S762M

Спінінгові вудилища Major Craft Airock - топова "рокфішева" серія в програмі фірми. Легкі, надзвичайно чутливі, з гнучким кінчиком і потужним комлем, вони ідеально підходять для лову окуня невеликими воблерами і мікроджигом, форель - як воблерами, так і маленькими блешнями, що обертаються і коливаються. І при усьому цьому основна відмінність серії - серйозна потужність у своєму класі. Випускаються в двох варіантах - з монолітним вклеєним (Solid Tip - індекс S в назві моделі) і звичайним порожнистим (Tubular Tip - індекс T в назві моделі) кінчиками.

Solid Tip ідеально підходять для лову мікроджигом - м'який кінчик відмінно відпрацьовує проводку, а потужний комель добре "включається" при виважуванні, дозволяючи боротися з сильною рибою. Tubular Tip мають трохи велику тактильну чутливість - рухи приманок і клювання риби відмінно передаються "в руку", при цьому вони дозволяють упевнено "твічити" невеликі ривкові воблери, у тому числі і глибоководні - "діпи".

Вудилища оснащені кільцями Fuji SiC. Причому у верхній частині встановлюються кільця в титанових рамках відповідно до PE - concept, розраховані на застосування м'яких плетених шнурів. Такі кільця істотно знижують вірогідність захлесту за них м'якої плетінки. У комлевій частині встановлюються "звичайні" кільця Fuji SiC у рамках з нержавіючої сталі. Така схема розставляння позитивно позначається на балансі і сенсориці вудилищ. Руків'я виконане з довговічного і практичного матеріалу EVA.

Характеристики Спінінг Major Craft AIRock AR - S762M

Вага (г) 89
Довжина (см) 229
Кількість секцій 2
Кільця Fuji SiC Ti
Матеріал рукояті EVA
Потужність Ultra Light
Строй Ex-Fast
Тест (г) 0.5 - 5
Тест по шнуру (lb) 1 - 5
Тест по шнуру (PE) 0.2 - 0.3
Тип вершинки Solid Tip

Відгуки покупців (1)