(098) 066-00-77 (098) 066-00-55 (098) 066-00-44

Спінінг Favorite Aggressor AGR 702ML

Промо-код на знижку 5% за відгук!

Виробник: Favorite
Код Товару: Aggressor
Вага (г): 108
Довжина (см): 210
Кількість секцій: 2
Кільця: Korea SIC
Матеріал рукояті: EVA
Потужність: Medium Light
Строй: Ex-Fast
Тест (г): 2 - 10
Тип вершинки: Tubular Tip

Опис Спінінг Favorite Aggressor AGR 702ML

Aggressor - справжня революція у виробництві спінінгових вудилищ. Вперше вудилища, при виготовленні яких використані нанотехнології, стали доступні широкому колу рибаловів! Секрет нової серії в сполучному - воно має здатність проникати в найдрібніші пори графітового волокна, надійно скріплюючи матеріал. Крім того, воно має набагато щільнішу структуру в порівнянні з традиційним, тому має більш високу міцність.Такого сполучного вимагається менше, ніж звичайного, внаслідок чого відсоток волокон графіту у бланку стає більш високим, зростає міцність, стійкість до різних навантажень, у тому числі і до ударів.

У цій серії підвищенню міцності сприяє не лише сполучне, але і спеціальна посилена конструкція бланка. Aggressor - серія багатоцільових вудилищ. Їх в рівній мірі успішно можна застосовувати для самих різних видів ловлі, в кожному випадку отримуючи у вигляді бонуса виняткову пружність, міцність і далекобійність. З таким вудилищем не страшно відправитися на тривалу риболовлю, маючи його в єдиному екземплярі - Aggressor точно не підведе.Крім того, задоволення від риболовлі гарантоване - дуже зручна, сучасна рукоять, якісна фурнітура, прекрасне балансування снасті, її чуйність, чутливість задовольнять вимоги навіть дуже вередливих рибалок.

Характеристики Спінінг Favorite Aggressor AGR 702ML

Вага (г) 108
Довжина (см) 210
Кількість секцій 2
Кільця Korea SIC
Матеріал рукояті EVA
Потужність Medium Light
Строй Ex-Fast
Тест (г) 2 - 10
Тип вершинки Tubular Tip

Відгуки Спінінг Favorite Aggressor AGR 702ML

Ніхто не залишив свій відгук про цей товар. Якщо у вас є опит використання даного товару, або ви купили його у нас, будь ласка приділіть хвилинку, залиште свій відгук!