(098) 066-00-77 (098) 066-00-55 (098) 066-00-44
Конкурс

УВАГА КОНКУРС!!!Розігруємо приз від одного з відомих рибальських брендів тм.Pontoon 21 - воблер "Sha...

21.12.2018
Надходження рідкісних щучих воблерів

Інформуємо про надходження рідкісних щучих воблерів. Кількість воблерів обмежене!Також нагадуємо, що...

27.09.2018
Годівниці Life-ORANGE

Нові надходження годівниць для фідерної риболовлі від ТМ Life-ORANGE. В асортименті є односторон...

20.06.2018
Все новости →

Відгуки покупців

Otto Bacsi Lutra 16g
Игорь, 30.07.2018
Отличная летняя блесна по щуке на течении.
Smith Camion DR K-Tune 32F
Олександр Косюк, 05.06.2018
Нереальний воблер який косить все живе на течії!!! Працює найкраще по головлю і форелі
Carpe Diem SP Power-PE
Ігор Співак, 03.05.2018
Добрий , якісний шнур і головне доступний по ціні, рекомендую всім цей інтернет-магазин.
Wist G.Drago 2.5
Oleh Ryvak, 26.06.2018
Робоча приманка,атрактант такий,що можна кидати релакс до пачки-запах через добу.Плюс кольори.Колір лимон(яд) видно при мутній воді за метр,а слива і ...
Jackall Rerange 130SP
Павло, 22.02.2018
Класний воб, не ловив таким але з усіх нових які придбав єдиний залишився якого ще хочеться купти. Обовязково придбаю собі .
Carpe Diem SP Power-PE
Костянтин, 05.05.2018
Брав на фідер, чудово себе показав. Якістю задоволений. Хороший шнур, всім рекомендую!

Інтернет-магазин FishingKlad

Інтернет-магазин FishingKlad (ФішингКлад) заснований відносно недавно, але за невеликий період роботи ми вже стали відомими своєю пунктуальністю і швидкістю відправки замовлених в нас товарів. Ми пропонуємо виключно оригінальні снасті, таких відомих брендів як Favorite, Yamaga Blanks, Pontoon 21, St.Croix, Major Craft, Shimano, Daiwa, Graphiteleader, широкий асотимент воблерів, блешень та силіконових приманок від O.S.P., Deps, Megabite, Ever Green, Gan Craft, Imakatsu, Jackson, Megabass, Nories, Potoon 21, Smith, Bait Breath, Keitech, і багатьох інших, так як ми постійно намагаємося збільшити ряд відомих компаній на вітринах нашого магазину. Представлений чудовим асортиментом в інтернет магазині FishingKlad снаcті і супутні аксесуари для комфортної та результативної рибалки. таких титанів фідерної та коропової спеціалізації як "HALDORADO","STEG","Dome Gabor" та багатьох брендів карпфішінгової індустрії, виставлених на вітринах магазину.

Сам сайт FishingKlad продуманий максимально зручно, що підтверджено позитивними відгуками користувачів інтернету. І не дивно, так як адміністратор маючи досвід зробив найбільш зручний для наших клієнтів, інтерфейс рибальського інтернет-магазину.

В асортименті, завжди є, що підібрати рибалкам, які тільки розпочинають свій рибальський шлях і потребують консультації та якісної допомоги в підборі снасті і можливості зрозуміти той чи інший момент її застосування.

Початківець рибалка завжди може задати питання як зателефонуючи менеджеру, або написавши листа, та отримати правильну відповідь. Ми обов'язково запропонуємо можливі варіанти і дамо найпотрібніші до перегляду відео або фото для вирішення вашого питання. Ми даємо лише кваліфіковану допомогу в комплектації снасті або підбираємо приманки саме під ваші умови лову маючи багатий досвід використання і тестування пропонованої продукції. Купити рибальські снасті в інтернет магазині FishingKlad - це значить зробити правильну покупку, яка буде доставлена ​​в мінімальні терміни і буде приносити вам максимальний комфорт, якість і розуміння в тому, що ви володар саме тієї снасті яку шукали.

З повагою колектив інтернет-магазину FishingKlad.